Связаться с нами
icon__wave

Связаться с нами

Заполните форму обратной связи и мы с вами свяжемся в ближайшее время.

icon__wave

Використання електронних картографічних та навігаційно-інформаційних систем (ЕКНІС) (Type specific ( JRC. TRANSAS. SIMRAD etc.)

Опис курсу  
Назва курсу Використання електронних картографічних та навігаційно-інформаційних систем (ЕКНІС) (Type specific ( JRC. TRANSAS. SIMRAD etc.)
Курс затверджений ECDIS Specific
Мова викладання Англійська
Слухачі курсу Капітани, старші помічники, другі помічники, вахтові помічники, курсанти морських навчальних закладів
Знання розуміння і професіоналізм Правильно використовувати ЕКНІС під час несення ходової вахти на містку; правильно використовувати навігаційні функції ЕКНІС, відбирати та аналізувати всю             отриману інформацію і здійснювати відповідні дії; визначати ЕКНІС дані і оцінювати потенційні небезпеки; створювати й встановлювати данні по роботі усіх основних та допоміжних навігаційних функцій для створення прокладки судна; виконувати коректуру електронних карт; враховувати помилки відображених даних, випадкові помилки та вчасно вживати заходів для їх усунення; застосовувати отримані знання основних принципів безпечної роботи з ЕКС. Знакомство з конкретним модулем ЕКНІС
Видача свідоцтва Свідоцтво кваліфікованого спеціаліста міжнародного зразку
Максимальна кількість слухачів 6 слухачів
Вимоги до інструкторів-викладачів Повинні мати: належну кваліфікацію і досвід згідно з положеннями розділу 1/6 Кодексу ПДНВ; морську освіту; досвід роботи на морських суднах не менше 3-х років; досвід роботи в НТЗ з підготовки командного складу не менше 1 року; свідоцтво курсу підготовки «Використання електронних картографічних та навігаційно-інформаційних систем (ЕКНІС)»
Матеріально-технічне забезпечення Використовується навчальний клас обладнаний столами і стільцями, що забезпечують можливість для конспектування; необхідна для процесу підготовки кількість навчально-методичних посібників; відповідні навчально-демонстраційні матеріали (стенди, плакати, постери, слайди, фотографії), комп`ютери.
Методи навчання Електронне навчання (онлайн-курс, курс завантаження з онлайн-тестуванням, комплект для навчання). Навчальні заняття складаються з декількох блоків, які включають в себе кілька покрокових вправ, роблячи які, слухачі поступово проходять весь курс. В кінці кожного блоку передбачено контрольне завдання, яке навчаються, необхідно виконати для демонстрації набутих знань і умінь перед переходом на наступний рівень. Під час навчальних занять слухачі можуть отримати консультацію інструктора-викладача. Таким чином, можна вирішити будь-яке питання, що виникає під час навчального заняття.
Вимоги Міжнародних конвецій, ІМО модельні курси IMO MSC.232(82); IMO A/694(17); IEC 61174 Ed.3; IEC 61162-1 Ed/4; IEC 61162-2 Ed.1; IEC 62288.
Обсяг навчального часу (годин) 16,0

 

icon__wave

Похожие курсы

Курсы для моряков из той же категории