Проверка сертификатов
icon__wave

Проверка сертификатов

Сертификаты, выданные Центром подготовки моряков АВАНТ, в любой момент можно проверить на подлинность.

На каждом сертификате нанесён уникальный QR-код, который при проверке онлайн покажет подлинность сертификата.

icon__wave

Боцман

Код професії 8340
Назва професії Боцман
Кваліфікація Боцман
Вид професійної підготовки Перепідготовка
Робочий навчальний план затверджено Директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації
Мова викладання Українська, англійська, російська
Зміст Навчання відповідає Державному стандарту професійно-технічної освіти з професії «Боцман» ДСПТО 8340.Н.50.00-2016
Кваліфікаційна характеристика Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67 «Водний транспорт», розділ «Морський транспорт»
Мета навчання Повинен уміти: скласти план робіт щодо корпусної частини та подати його на затвердження старшому помічнику капітана; познайомити та навчити використовувати членів екіпажу розклад, розташування аварійного та протипожежного устаткування, рятувальні засоби колективного та індивідуального використання; розподілити роботу між підлеглими йому членами палубної команди, вести розрахунок їх робочого часу та відпочинку; вести облік видатків матеріально-технічного постачання своєї частини, складати заявки на її поповнення; контролювати зберігання змінно-запасних частин та матеріально-технічного забезпечення корпусної частини; перевірити, провести випробування та використати протипожежне, аварійно-рятувальне устаткування, якірний, швартовий та буксирний пристрої, майно, інвентар та інші технічні засоби; керувати по судну малярними, теслярськими, такелажними роботами та ремонтно-профілактичними з корпусної частини; стежити за додержанням порядку на судні.

Брати участь в: роботах із навантаження та розвантаження вантажів; швартовних та буксирувальних операціях; замірі рівня вантажу та використанні клінкерів на нафтоналивних суднах; відкритті та закритті трюмів; отриманні прісної води та замірах води у цистернах, стічних колодязях та ллялах; виконанні робіт з боротьби за живучість судна; застосуванні запобіжних заходів та запобіганні забруднення морського середовища.

Вимоги до слухачів при вступі на навчання Повна загальна середня освіта. Попередня кваліфікація «Матрос першого класу». Стаж роботи на суднах у складі палубної команди не менше 24 місяців на суднах валової місткості 500 регістрових тон або більше. Після закінчення строку навчання – не менше 18 років. Стать: чоловіча, жіноча. Медичні обмеження щодо придатності осіб для роботи на водному транспорті за станом здоров’я.
Кінцевий документ про проходження навчання Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації державного зразка із внесенням відповідних даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО)
Кількість слухачів в групі Не більше 30 осіб
Методи навчання Лекції, семінари, відео конференції в класі, лабораторно-практичні заняття на судні «АВАНТ». Виробнича практика на т/х «СЕВАСТОПОЛЬ» ТОВ «АРОВАНА-ТУР»
Тривалість навчання 2,5 місяців
icon__wave

Похожие курсы

Курсы для моряков из той же категории