Проверка сертификатов
icon__wave

Проверка сертификатов

Сертификаты, выданные Центром подготовки моряков АВАНТ, в любой момент можно проверить на подлинность.

На каждом сертификате нанесён уникальный QR-код, который при проверке онлайн покажет подлинность сертификата.

icon__wave

Офіціант судновий четвертого розряду

Код професії 5123
Назва професії Офіціант судновий
Кваліфікація Офіціант судновий четвертого розряду
Вид професійної підготовки Перепідготовка
Робочий навчальний план затверджено Директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації
Мова викладання Українська, англійська, російська
Зміст Навчання відповідає вимогам Міжнародної Конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року (з доповненнями)
Кваліфікаційна характеристика Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67 «Водний транспорт», розділ «Морський транспорт»
Мета навчання Повинен уміти: приготувати зал до обслуговування; обслуговувати та приймати замовлення від членів екіпажу та пасажирів судна зі складною сервіровкою столів; отримати посуд, прибори, білизну і здати їх після закінчення зміни; прибрати столи; здійснити попередню сервіровку столів залежно від виду обслуговування; розмовляти на одній-двох іноземних мовах в межах розмовного мінімуму; надати споживачам допомогу під час вибору страв і напоїв, рекомендувати напої до страв, подати їх на столи; подати деякі фірмові страви та напої з проведенням заключних операцій в присутності споживача, який замовив ці страви; обслугувати весілля, товариські зустрічі, вечори відпочинку, ювілеї, урочисті та офіційні прийоми, наради, конференції, переговори, з’їзди тощо; виписати рахунок на бланку встановленої форми; розрахувати споживачів за готівку та у безготівковому порядку; здати виручку в установленому порядку.
Вимоги до слухачів при вступі на навчання Повна загальна середня освіта. Попередня кваліфікація «Офіціант (бармен, буфетник, кухар) третього розряду». Стаж роботи за професією не менше 12 місяців. Після закінчення строку навчання – не менше 18 років. Стать: чоловіча, жіноча. Медичні обмеження щодо придатності осіб для роботи на водному транспорті за станом здоров’я.
Кінцевий документ про проходження навчання Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації державного зразка із внесенням відповідних даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО)
Кількість слухачів в групі Не більше 25 осіб
Методи навчання Лекції, семінари, відео конференції в класі, лабораторно-практичні заняття на судні «АВАНТ». Виробнича практика на т/х «СЕВАСТОПОЛЬ» ТОВ «АРОВАНА-ТУР»
Тривалість навчання 1,5 місяці
icon__wave

Похожие курсы

Курсы для моряков из той же категории