icon__wave

Marlins English Language Test for Seafarers що це і як успішно його пройти?

тест Marlins для моряків

Вміст

Marlins English Language Test for Seafarers (тест на англійську мову від компанії Marlins для моряків) – це спеціалізований тест, розроблений компанією Marlins для оцінювання мовних навичок моряків у контексті морської індустрії. Marlins тест перевіряє здатність моряків ефективно спілкуватися англійською мовою, використовуючи термінологію і фрази, пов’язані з їхніми професійними обов’язками і ситуаціями, з якими вони стикаються на борту судна. 

Це найпопулярніший тест для моряків, нарівні з CES тестом. І якщо CES тест перевіряє професійні навички та кваліфікацію моряка, то Marlins тест орієнтований на перевірку володіння базовою та спеціалізованою англійською мовою. Запитання складені різної складності та тематики з морської термінології. 

Початковий прохідний рівень складання Marlins тесту – 65%, але більшість компаній вимагають більш високий показник. Без сертифіката Marlins отримати роботу в морській сфері на іноземних суднах практично неможливо. Видається сертифікат Marlins міжнародного зразка. Ідеальним показником складання тесту буде 85% і вище.

Найважливіший аспект – перевірка розуміння англійської на слух. Навіть склавши тест на 85% і вище, але в модулі Listening отримавши низький результат, судноплавна компанія вам відмовить у прийнятті на роботу. 

Пройти марлінс тест можна у фірмі, в яку ви бажаєте працевлаштуватися. Але при цьому офіційний сертифікат вам не видадуть.І при наступному працевлаштуванні доведеться заново проходити Marlins тест.Тому бажано скласти тест одразу в ліцензованих центрах.

Які модулі входять до Marlins Test?

Марлін тест для моряків включає різні модулі, які оцінюють різні аспекти мови та професійної комунікації в морському середовищі.

Деякі з модулів, які входять до цього тесту:

  • Listening (Аудіювання) – 25 запитань.

Морякам пропонуються аудіозаписи, пов’язані з морською тематикою, і завдання, які перевіряють їхнє розуміння англійської мови на слух.

  • Grammar (Граматика) – 30 запитань.

Перевіряється розуміння граматичної структури речення, вміння вибудувати речення і правильно підібрати відповідний час. 

  • Vocabulary (Словниковий запас) – 15 запитань

Запитання орієнтовані на знання морських термінів, звичайних повсякденних слів і обсяг словникового запасу моряка.

  • Time and numbers (Числівники) – 5 запитань.

Перевіряється правильність вибору чисел (часу) відповідно до почутого. 

  • Reading (Читання) – 1 текст, 6 запитань.

Цей модуль включає читання текстів і завдання, пов’язані з професійними аспектами морської роботи, такими як правила безпеки, навігація тощо.

Час для проходження тесту – 60 хвилин. Загальна кількість завдань – 85. Питання вибираються випадково із загальної бази тесту. Тому при повторному складанні тесту, випадуть вже інші завдання.  

Тест Marlins широко використовується компаніями і морськими навчальними закладами для оцінки знань моряків перед працевлаштуванням або просуванням. Результати тесту можуть допомогти визначити рівень підготовки моряка і його здатність виконувати свої обов’язки на борту судна.

Як підготуватися до складання Marlins Test?

            Щоб успішно пройти Marlins тест, потрібна ретельна підготовка. У більшості випадків необхідно відвідувати курси англійської для моряків, або проходити матеріал разом із репетитором. Крім того, є безліч різних відео та сервісів для перевірки знань англійської за Marlins тестом. Вони дадуть змогу зрозуміти, в яких модулях моряк припускається помилок і на що потрібно звернути увагу. Тренування марлінс тест дозволить відточити отримані знання англійської мови. 

Усі морські сертифікати та робочі документи готують фахівці компанії “Авант”. Якщо у вас виникли складнощі з оформленням будь-якого морського документи, отримати допомогу і професійну консультацію ви можете в центрі підготовки моряків “Авант”. Звернувшись до центру, ви заощадите найцінніший ресурс – свій час! 

Телефон для зв’язку +38 (048) 701-37-60, пошта: [email protected]. Також на сайті розміщена зручна форма для зворотного зв’язку.