Перевірка сертифікатів
icon__wave

Перевірка сертифікатів

Сертифікати, видані Центром підготовки моряків АВАНТ, будь-якої миті можна перевірити на справжність.

На кожному сертифікаті нанесений унікальний QR-код, який під час перевірки онлайн покаже справжність сертифіката.

icon__wave

Використання електронних картографічних та навігаційно-інформаційних систем (ЕКНІС) (Type specific (JRC. TRANSAS. SIMRAD etc.)

ОПИС КУРСУ  
НАЗВА КУРСУ Використання електронних картографічних та навігаційно-інформаційних систем (ЕКНІС) (Type specific (JRC. TRANSAS. SIMRAD etc.)
КУРС ЗАТВЕРДЖЕНИЙ ECDIS Specific
МОВА ВИКЛАДАННЯ Англійська
СЛУХАЧІ КУРСУ Капітани, старші помічники, другі помічники, вахтові помічники, курсанти морських навчальних закладів
ЗНАННЯ РОЗУМІННЯ І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ Правильно використовувати ЕКНІС під час несення ходової вахти на містку; правильно використовувати навігаційні функції ЕКНІС, відбирати та аналізувати всю отриману інформацію і здійснювати відповідні дії; визначати ЕКНІС дані і оцінювати потенційні небезпеки; створювати й встановлювати данні по роботі усіх основних та допоміжних навігаційних функцій для створення прокладки судна; виконувати коректуру електронних карт; враховувати помилки відображених даних, випадкові помилки та вчасно вживати заходів для їх усунення; застосовувати отримані знання основних принципів безпечної роботи з ЕКС. Знакомство з конкретним модулем ЕКНІС
ВИДАЧА СВІДОЦТВА Свідоцтво кваліфікованого спеціаліста міжнародного зразку
МАКСИМАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ СЛУХАЧІВ 6 слухачів
ВИМОГИ ДО

ІНСТРУКТОРІВ-

ВИКЛАДАЧІВ

Повинні мати: належну кваліфікацію і досвід згідно з положеннями розділу 1/6 Кодексу ПДНВ, з поправками; морську освіту; досвід роботи на морських суднах не менше 3-х років; досвід роботи в НТЗ з підготовки командного складу не менше 1 року; свідоцтво курсу підготовки «Використання електронних навігаційно-інф орм аційних систем (ЕКНІС)»
МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Використовується навчальний клас обладнаний столами і стільцями, що забезпечують можливість для конспектування; необхідна для процесу підготовки кількість навчально-методичних посібників; відповідні навчально- демонстраційні матеріали (стенди, плакати, постери, слайди, фотографії), комп’ютери.
МЕТОДИ НАВЧАННЯ Електронне навчання (онлайн-курс, курс завантаження з онлайн-тестуванням, комплект для навчання). Навчальні заняття складаються з декількох блоків, які включають в себе кілька покрокових вправ, роблячи які, слухачі поступово проходять весь курс. В кінці кожного блоку передбачено контрольне завдання, яке навчаються, необхідно виконати для демонстрації набутих знань і умінь перед переходом на наступний рівень. Під час навчальних занять слухачі можуть отримати консультацію інструктора-викладача. Таким чином, можна вирішити будь-яке питання, що виникає під час навчального заняття.
ВИМОГИ МІЖНАРОДНИХ КОНВЕЦІЙ, ІМО МОДЕЛЬНІ КУРСИ IMO MSC.232(82); IMO A/694(17); IEC 61174 Ed.3; IEC 61162-1 Ed/4; IEC 61162-2 Ed.1; IEC 62288.
ОБСЯГ НАВЧАЛЬНОГО ЧАСУ (ГОДИН) 16,0

 

icon__wave

Похожие курсы

Курсы для моряков из той же категории