Проверка сертификатов
icon__wave

Проверка сертификатов

Сертификаты, выданные Центром подготовки моряков АВАНТ, в любой момент можно проверить на подлинность.

На каждом сертификате нанесён уникальный QR-код, который при проверке онлайн покажет подлинность сертификата.

icon__wave

Кухар судновий четвертого розряду

Код професії 5122
Назва професії Кухар судновий
Кваліфікація Кухар судновий четвертого розряду
Вид професійної підготовки Перепідготовка
Робочий навчальний план затверджено Директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації
Мова викладання Українська, англійська, російська
Зміст Навчання відповідає Державному стандарту професійно-технічної освіти з професії «Кухар судновий» ДСПТО  5122.С.56.10 – 2016
Кваліфікаційна характеристика Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67 «Водний транспорт», розділ «Морський транспорт»
Мета навчання Повинен уміти: готувати та роздавати їжу членам екіпажу судна; готувати страви та кулінарні вироби, які вимагають кулінарного оброблення середньої складності; готувати холодні страви, закуски, складні бутерброди; різноманітні салати із свіжих, варених овочів, з м`ясом, рибою; вінегрети; рибу під маринадом; холодці; оселедець натуральний та з гарніром; варити м`ясні, м`ясо-кісткові, рибні та грибні бульйони; заправи, пюреподібні, солодкі та молочні супи; готувати різноманітні види пасеровок і соусів; другі страви з м`яса, риби, овочів, круп у вареному, тушкованому, запеченому та смаженому вигляді; солодкі страви; гарячі та відварені холодні напої; готувати прісне,  дріжджове тісто та вироби з нього: вареники, пельмені, пиріжки, ватрушки, локшину домашню тощо; випікати хлібобулочні та кондитерські вироби.

Брати участь у: складанні замовлень на продукти та контролювати якість продуктів, які доставляють на судно; складанні меню та подавати його на затвердження старшому помічнику капітана, а в разі його відсутності – капітану судна; забезпеченні в чистоті та порядку камбуза, камбузних підсобних приміщень і обладнання, камбузного посуду та холодильників; заходах щодо своєчасного отримання й необхідного ремонту камбузного інвентарю та іншого майна.

Вимоги до слухачів при вступі на навчання Повна або базова загальна середня освіта. Попередня кваліфікація «Кухар третього розряду». Стаж роботи за професією не менше 12 місяців. Після закінчення строку навчання – не менше 18 років. Стать: чоловіча, жіноча. Медичні обмеження щодо придатності осіб для роботи на водному транспорті за станом здоров’я.
Кінцевий документ про проходження навчання Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації державного зразка із внесенням відповідних даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО)
Кількість слухачів в групі Не більше 30 осіб
Методи навчання Лекції, семінари, відео конференції в класі, лабораторно-практичні заняття на судні «АВАНТ». Виробнича практика на т/х «СЕВАСТОПОЛЬ» ТОВ «АРОВАНА-ТУР»
Тривалість навчання 6 місяців
icon__wave

Похожие курсы

Курсы для моряков из той же категории