Проверка сертификатов
icon__wave

Проверка сертификатов

Сертификаты, выданные Центром подготовки моряков АВАНТ, в любой момент можно проверить на подлинность.

На каждом сертификате нанесён уникальный QR-код, который при проверке онлайн покажет подлинность сертификата.

icon__wave

Моторист (машиніст) першого класу

Код професії 8340
Назва професії Моторист (машиніст)
Кваліфікація Моторист (машиніст) першого класу
Вид професійної підготовки Підвищення кваліфікації
Робочий навчальний план затверджено Директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації
Мова викладання Українська, англійська, російська
Зміст Навчання відповідає Державному стандарту професійно-технічної освіти з професії «Моторист (машиніст)» ДСПТО 8340.0І.61.00-2014
Кваліфікаційна характеристика Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67 «Водний транспорт», розділ «Морський транспорт». Наказ Міністерства інфраструктури України від 20.11.2013 № 938
Мета навчання Повинен уміти: нести вахту в машинному відділенні згідно із судновим розкладом; обслуговувати та керувати головними енергетичними установками та допоміжними механізмами, котлами та технічними засобами, які забезпечують їх роботу; використовувати та обслуговувати електричне обладнання й електроустаткування приміщень машинного відділення.

Брати участь у: обслуговуванні суднових систем та керуванні клапанами суднових систем; технічному обслуговуванні та ремонті судна; операціях з прийому та перекачування палива та мастила; проведенні операцій із осушення і баластування; обробці, розміщенні, кріпленні запасів та їх використанні; застосуванні застережних заходів та запобіганні забрудненню морського середовища.

Виконувати слюсарно-монтажні роботи з ремонту суднових двигунів внутрішнього згорання, допоміжних механізмів і котлів, суднових пристроїв і систем.

Вимоги до слухачів при вступі на навчання Повна загальна середня освіта. Попередня кваліфікація «Моторист (машиніст) другого класу». Стаж роботи на суднах у складі машинної команди не менше дванадцяти місяців. Після закінчення строку навчання – не менше 18 років. Стать: чоловіча, жіноча. Медичні обмеження щодо придатності осіб для роботи на водному транспорті за станом здоров’я.
Кінцевий документ про проходження навчання Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації державного зразка із внесенням відповідних даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО)
Кількість слухачів в групі Не більше 30 осіб
Методи навчання Лекції, семінари, відео конференції в класі, лабораторно-практичні заняття на судні «АВАНТ». Виробнича практика на см/с «ІМПУЛЬС»
Тривалість навчання 3 місяці
icon__wave

Похожие курсы

Курсы для моряков из той же категории