Проверка сертификатов
icon__wave

Проверка сертификатов

Сертификаты, выданные Центром подготовки моряков АВАНТ, в любой момент можно проверить на подлинность.

На каждом сертификате нанесён уникальный QR-код, который при проверке онлайн покажет подлинность сертификата.

icon__wave

Стюард

Код професії 5123
Назва професії Стюард
Кваліфікація Стюард
Вид професійної підготовки Професійно-технічне навчання
Робочий навчальний план затверджено Директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації
Мова викладання Українська, англійська, російська
Зміст Навчання відповідає Державному стандарту професійно-технічної освіти з професії «Стюард» ДСПТО  5123.Н.50.10 – 2015
Кваліфікаційна характеристика Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67 «Водний транспорт», розділ «Морський транспорт»
Мета навчання Повинен уміти: надавати допомогу пасажирам судна під час їх розміщення на судні або висадки з судна; виконувати щоденне та генеральне прибирання кают, службових приміщень та місць загального користування; заправляти ліжка, складати рушники різними способами; використовувати в роботі технічні засоби: пилосос, натирач підлоги тощо; доповідати адміністратору про порушення пасажирами суднових правил, пошкодження інвентарю, майна; контролювати та підтримувати в належному стані індивідуальні рятувальні засоби; інструктувати пасажирів з питань користування рятувальними засобами; надавати допомогу особам, схильним до морської хвороби, у разі необхідності викликати лікаря; надавати пасажирам необхідну роз’яснювальну інформацію щодо розміщення, комфортного та безпечного перебування на судні; стежити за поведінкою дітей на судні, інструктувати батьків щодо безпечного перебування дітей на судні; застосовувати на практиці у випадку аварійних ситуацій знання з управління неорганізованими масами людей; здійснювати заходи по закріпленню робочого обладнання у разі штормового попередження; приймати замовлення від пасажирів на подачу в каюту або до місць відпочинку прохолоджувальних напоїв, фруктів, страв, вино-горілчаних напоїв, тютюнових виробів; надавати інші послуги, що передбачаються затвердженим на судні переліком; використовувати у своїй роботі комп’ютерні технології на рівні користувача; не допускати куріння в заборонених місцях, використання в каютах легкозаймистих речовин та знаходження пасажирів і дітей на відкритій палубі в штормову погоду.

Брати участь у: розміщенні пасажирів на борту судна та їх висадці; несенні чергового-вахтової служби по обслуговуванню пасажирів; культурно-масових заходах, які проводяться на пасажирському судні; проведенні навчальних суднових тривог згідно з загальносудновим розкладом; забезпеченні дотримання належного температурного режиму в пасажирських каютах та наявності в туалетних кімнатах мила, туалетного паперу, рушників, освіжувача повітря.

Вимоги до слухачів при вступі на навчання Повна або базова загальна середня освіта. Без вимог до стажу роботи. Після закінчення строку навчання – не менше 18 років. Стать: чоловіча, жіноча. Медичні обмеження щодо придатності осіб для роботи на водному транспорті за станом здоров’я.
Кінцевий документ про проходження навчання Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації державного зразка із внесенням відповідних даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО)
Кількість слухачів в групі Не більше 30 осіб
Методи навчання Лекції, семінари, відео конференції в класі, лабораторно-практичні заняття на судні «АВАНТ». Виробнича практика на т/х «СЕВАСТОПОЛЬ» ТОВ «АРОВАНА-ТУР»
Тривалість навчання 6 місяців
icon__wave

Похожие курсы

Курсы для моряков из той же категории