Проверка сертификатов
icon__wave

Проверка сертификатов

Сертификаты, выданные Центром подготовки моряков АВАНТ, в любой момент можно проверить на подлинность.

На каждом сертификате нанесён уникальный QR-код, который при проверке онлайн покажет подлинность сертификата.

icon__wave

Електрик судновий першого класу

Код професії 7241
Назва професії Електрик судновий
Кваліфікація Електрик судновий першого класу
Вид професійної підготовки Підвищення кваліфікації
Робочий навчальний план затверджено Директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації
Мова викладання Українська, англійська, російська
Зміст Навчання відповідає Державному стандарту професійно-технічної освіти з професії «Електрик судновий» ДСПТО 7241- 0І.61.00 – 2014
Кваліфікаційна характеристика Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67 «Водний транспорт», розділ «Морський транспорт». Наказ Міністерства інфраструктури України від 20.11.2013 № 938
Мета навчання Повинен уміти: брати участь у несенні вахти згідно з судновим розкладом; вести нагляд за роботою електричного обладнання, електричних систем та механізмів; виконувати основні слюсарні роботи; дотримуватися правил та норм охорони праці, протипожежного захисту, особистої гігієни та охорони навколишнього середовища, правил поведінки на судні та виробничої дисципліни.

Брати участь у: технічному обслуговуванні та ремонті судна, у тому числі електричних систем та механізмів; заходах застереження та запобігання забрудненню морського середовища; обробляти, використовувати і кріпити запаси та використовувати їх; виявляти несправності, здійснювати технічне обслуговування та ремонт, з використанням електричного і електронного вимірювального обладнання та ручних інструментів.

Вимоги до слухачів при вступі на навчання Повна загальна середня освіта. Попередня кваліфікація «Електрик судновий другого класу». Стаж роботи на суднах у складі машинної команди не менше дванадцяти місяців. Після закінчення строку навчання – не менше 18 років. Стать: чоловіча, жіноча. Медичні обмеження щодо придатності осіб для роботи на водному транспорті за станом здоров’я.
Кінцевий документ про проходження навчання Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації державного зразка із внесенням відповідних даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО)
Кількість слухачів в групі Не більше 30 осіб
Методи навчання Лекції, семінари, відео конференції в класі, лабораторно-практичні заняття на судні «АВАНТ». Виробнича практика на т/х «СЕВАСТОПОЛЬ» ТОВ «АРОВАНА-ТУР»
Тривалість навчання 3 місяці
icon__wave

Похожие курсы

Курсы для моряков из той же категории