Проверка сертификатов
icon__wave

Проверка сертификатов

Сертификаты, выданные Центром подготовки моряков АВАНТ, в любой момент можно проверить на подлинность.

На каждом сертификате нанесён уникальный QR-код, который при проверке онлайн покажет подлинность сертификата.

icon__wave

Матрос другого класу

Код професії 8340
Назва професії Матрос
Кваліфікація Матрос другого класу
Вид професійної підготовки Професійно-технічне навчання
Робочий навчальний план затверджено Директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації
Мова викладання Українська, англійська, російська
Зміст Навчання відповідає Державному стандарту професійно-технічної освіти з професії «Матрос» ДСПТО 8340.0І.61.00-2014
Кваліфікаційна характеристика Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67 «Водний транспорт», розділ «Морський транспорт». Наказ Міністерства інфраструктури України від 20.11.2013 № 938
Мета навчання Повинен уміти: нести вахту на ходу судна на містку та вахту на стоянці біля трапу згідно із судновим розкладом під безпосереднім керівництвом капітана, вахтового помічника капітана або кваліфікованої особи рядового складу; забезпечувати порядок і чистоту в трюмних приміщеннях; доповідати вахтовому помічнику капітана про виявлені порушення або пошкодження та про припинення вантажних операцій; контролювати сепарування вантажу та, у разі необхідності, здійснювати облік вантажу; використовувати згідно розкладу за тривогами аварійне обладнання, встановлене на судні
Вимоги до слухачів при вступі на навчання Повна загальна середня освіта. Без вимог до стажу роботи. Після закінчення строку навчання – не менше 18 років. Стать: чоловіча, жіноча. Медичні обмеження щодо придатності осіб для роботи на водному транспорті за станом здоров’я.
Кінцевий документ про проходження навчання Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації державного зразка із внесенням відповідних даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО)
Кількість слухачів в групі Не більше 30 осіб
Методи навчання Лекції, семінари, відео конференції в класі, лабораторно-практичні заняття на судні «АВАНТ». Виробнича практика на т/х «СЕВАСТОПОЛЬ» ТОВ «АРОВАНА-ТУР»
Тривалість навчання 5,5 місяців
icon__wave

Похожие курсы

Курсы для моряков из той же категории