Проверка сертификатов
icon__wave

Проверка сертификатов

Сертификаты, выданные Центром подготовки моряков АВАНТ, в любой момент можно проверить на подлинность.

На каждом сертификате нанесён уникальный QR-код, который при проверке онлайн покажет подлинность сертификата.

icon__wave

Електрик судновий другого класу

Код професії 7241
Назва професії Електрик судновий
Кваліфікація Електрик судновий другого класу
Вид професійної підготовки Професійно-технічне навчання
Робочий навчальний план затверджено Директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації
Мова викладання Українська, англійська, російська
Зміст Навчання відповідає Державному стандарту професійно-технічної освіти з професії «Електрик судновий» ДСПТО 7241- 0І.61.00 – 2014
Кваліфікаційна характеристика Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67 «Водний транспорт», розділ «Морський транспорт». Наказ Міністерства інфраструктури України від 20.11.2013 № 938
Мета навчання Повинен уміти: виконувати обов’язки стосовно несення вахти у машинному відділенні; брати участь у несенні вахти згідно із судновим розкладом з обов’язковим взаєморозумінням команд морської специфіки; брати участь у технічному обслуговуванні, профілактичному й поточному ремонті суднового електроустаткування, забезпечувати його безперервну роботу; усувати несправності в роботі суднових електричних машин, суднової електричної апаратури, приладів суднової сигналізації, освітлювальної арматури, електронагрівальних приладів тощо; виконувати основні слюсарні роботи; додержуватись правил та норм охорони праці, протипожежного захисту, особистої гігієни та охорони навколишнього середовища, правил поведінки на судні та виробничої дисципліни; виконувати вимоги техніки безпеки та дії під час аварії.
Вимоги до слухачів при вступі на навчання Повна загальна середня освіта. Без вимог до стажу роботи. Після закінчення строку навчання – не менше 18 років. Стать: чоловіча, жіноча. Медичні обмеження щодо придатності осіб для роботи на водному транспорті за станом здоров’я.
Кінцевий документ про проходження навчання Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації державного зразка із внесенням відповідних даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО)
Кількість слухачів в групі Не більше 30 осіб
Методи навчання Лекції, семінари, відео конференції в класі, лабораторно-практичні заняття на судні «АВАНТ». Виробнича практика на т/х «СЕВАСТОПОЛЬ» ТОВ «АРОВАНА-ТУР»
Тривалість навчання 7 місяців
icon__wave

Похожие курсы

Курсы для моряков из той же категории